גודל פונט: +   -
     
   
הרשמה | התחברות מפייסבוק   שכחת סיסמה?    
 
 

קישורים - ארגונים


איל"ן

איל"ן- איגוד ישראלי לילדים הינו עמותה המטפלת באלפי ילדים ובוגרים נכים, נפגעי שיתוק מוחין ומחלות שריר ועצב ברחבי הארץ.
   

The Applied Science and Engineering Laboratories website

באתר מדור הנותן מידע למתעניינים לגבי טכנולוגיה שיקומית.
   

אגודת קלינאי התקשורת

האגודה הישראלית של קלינאי התקשורת הינה עמותה מקצועית המאחדת בתוכה את מרבית קלינאי התקשורת בישראל.
   

אתר אייזק העולמי

האתר של ארגון האם העולמי של אייזק.
   

בזכות

ארגון בזכות המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות, הינו עמותה הפועלת לקידום השוויון של אנשים עם מוגבלות פיסית, שכלית, חושית ונפשית, ולשילובם ולשיתופם בחברה בכל תחומי החיים. שמנו, ‘בזכות’, משקף את התפיסה המנחה אותנו, לפיה לכל בני האדם עומדות זכויות בסיסיות שוות. על פי תפיסה זאת, אנשים עם מוגבלות זכאים למענה הולם לצרכיהם המיוחדים בזכות ולא בחסד.
   

בזכות

בזכות, המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות הוא ארגון ללא מטרות רווח הפועל לקידום זכויותיהם של אנשים עם מוגבלויות, לשילובם ולשיתופם בחברה בכל תחומי החיים. במסגרת פעילותו הוקמה קואליצית הארגונים לקידום חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, ביניהם חברה גם עמותת אייזק ישראל. בעקבות פעילות "בזכות" התקבל כבר חלק מחוק השוויון ואילו שאר חלקיו עברו קריאה ראשונה בכנסת והליך החקיקה נמשך.
   

המרכז לחיים עצמאיים על שם לארי ולאונור זוסמן

המרכז לחיים עצמאיים על שם לארי ולאונור זוסמן מיסודה של עמותת "נכים עכשיו" - התנועה לזכויות אנשים עם מגבלות המרכז לחיים עצמאיים בירושלים מחויב לתפיסה שכל בני האדם הינם בעלי ערך בלתי מותנה ושווים בזכותם, שיש לכבד כל אדם בשל ייחודו, ולכבד את זכותו לחיות, לפעול, ולתרום מכישוריו באופן שווה בכל קהילה שיבחר. המרכז לחיים עצמאיים בירושלים מנוהל ע"י האנשים אותם הוא משרת, ופועל למתן מענה התואם את הצרכים וסדר העדיפות של כל אחד ואחד מהם.
   

מ.י.ל.ב.ת

המרכז הישראלי לאביזרי עזר, בינוי ורכב לנכים. האתר עוסק גם בנשים עם מוגבלויות.
   

נגישות ישראל

אתר נגישות ישראל שייך לעמותה בשם זה (ע"ר, מלכ"ר) ששמה לה למטרה לאפשר שוויון זכויות והזדמנויות לאנשים עם מוגבלויות בישראל ולקדם את הנגישות הפיסית והחושית שלהם למקומות ( כגון מבני ציבור) ולמידע ( אתרי אינטרנט). האתר מספק מידע עדכני אודות מסלולי טיולים וחידושים אחרים בתחום הנגישות ובכלל זה גם עזרים שונים ומחשבים לאנשים עם צרכים מיוחדים. באתר תמצאו חומר רב נוסף אודות אנשים עם מוגבלות פיסית וחושית וסוגיות הקשורות בנגישות
   

נגישות לשירות

אתר שמטרתו לפתח את הידע וההבנה בתחום הנגישות לשירות כתחום מוביל בתהליך השילוב של אנשים מוגבלות בחברה בישראל בכל תחומי החיים באופן שוויוני, מכובד ועצמאי. באתר מאמרים מקצועיים ומידע על נגישות הסביבה, החברה, השירות והיחסים בין בני אדם ובתוכם אנשים עם מוגבלות.
   

סלע

אתר החרשים וכבדי השמיעה בישראל
   

סקריפט

אתר האגודה הישראלית לאוריינות - סקריפט - האגודה שמה לה למטרה לקדם את חקר האוריינות על כל היבטיה ואת הפצת החינוך לאוריינות בישראל. בארגון חברים אנשי אקדמיה וחינוך ממגוון רחב של מקצועות, וכן מורים, מכשירי מורים, פסיכולוגים וקלינאי תקשורת המתעניינים באוריינות, חוקרים את פניה השונים ומקנים את ערכיה לתלמידים, למטופלים ולקהל הרחב
   


Thumbnail Screenshots by Thumbshots
 
 
צור קשר
ת.ד. 983 כרכור 37109
טלפון: 03-9194643
פקס: 153-3-9194643
 
 
כל הזכויות שמורות לאייזק ישראל 2018 ©
פיקסליין - בניית אתרים